ONLINE: OPAFORM /NO

OPAFORM

Přednáška s OPAFORM architekty se uskuteční online na Facebookovém kanálu KRUHu a CAMPu. Přednáška ateliéru Vardehaugen je přesunuta na podzim.

Studio se věnuje neustálému prozkoumávání možností jednotlivých materiálů, stavebních postupů i procesů navrhování. Důležitým aspektem je výuka a spolupráce se studenty architektury a designu. Kancelář vede projekt „Design & Build“, jehož výsledkem je stavba malých architektonických intervencí (ubytovacích modulů pro jednoho člověka), tento proces funguje jako pedagogický nástroj i jako příležitost pro výzkum různých experimentálních stavebních technik.

Podpořeno z Fondu pro bilaterální vztahy v rámci Fondů EHP a Norska 2014-2021.

04/06/2020
19:30
CAMP - IPR PRAHA Vyšehradská 51 Praha 2
Koupit vstupenky (dobrovolné vstupné )
English friendly (bez tlumočení)
Děkujeme všem našim partnerům a podporovatelům.
Díky vám máme možnost realizovat naše projekty již od roku 2001.
pořádá:
Kruh z.s.
pod záštitou:
České komory architektů
projekt podporují:
Ministerstvo kultury ČR, Magistrát hl. m. Prahy, Státní fond kultury, Nadace české architektury, Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy
generální partner:
KOMA MODULAR s. r. o.
hlavní partneři:
FORBO FLOORING, mmcité1 a. s., M&T, VELUX
partneři:
SIPRAL a. s., MDA Praha s. r. o., PREFA Aluminiumprodukte s. r. o., SOMFY spol. s r.o.,
Wiesner-Hager, ARCHICAD, NOVATOP, Schüco s. r. o.
hlavní mediální partner:
EARCH.
mediální partneři:
Architect+, ArtMap, archiweb.cz, CZECHDESIGN, ERA21, informuji.cz, PROPAMÁTKY, Radio 1, Radio Wave, STAVBA, stavbaweb.cz
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Z akce bude pořízena audiovizuální dokumentace (včetně fotografií). Účastí na akci uděluje účastník organizaci KRUH z. s. souhlas s pořízením a zveřejněním audiovizuálního záznamu a fotodokumentace své osoby, a to za účelem prezentace činnosti zapsaného spolku, a k dalšímu zpracování osobních údajů pro vlastní potřebu zapsaného spolku.

DALŠÍ PŘEDNÁŠKY