Karl Otto Ellefsen /NO

Norské turistické trasy kombinují výraznou krajinu a současnou architekturu a staly se vyhledávaným cílem nejen fanoušků architektury.  Za dvacet let tu vzniklo více než 200 architektonických počinů rozprostřených po celé zemi, jejich cílem je podpořit regionální rozvoj a upozornit na opomíjená a vzdálená místa v Norsku. U zrodu celého projektu stál profesor Karl Otto Ellefsen.

Karl Otto Ellefsen se věnuje vzdělávání, působil jako profesor na univerzitách v Oslu a Londýně a byl prezidentem Evropské asociace pro architektonické vzdělávání. V roce 2017 byl kurátor Triennale v Oslu.

Po přednášce bude následovat diskuze s Osamu Okamurou, Karolínou Vránkovou, Jiřím Opočenským a Michalem Skalkou (KRNAP).

https://www.facebook.com/camppraha/videos/226029101870006/

 

05/03/2020
19:30
CAMP - IPR Praha Vyšehradská 51 Praha 2
English friendly (bez tlumočení)
Děkujeme všem našim partnerům a podporovatelům.
Díky vám máme možnost realizovat naše projekty již od roku 2001.
pořádá:
Kruh z.s.
pod záštitou:
České komory architektů
projekt podporují:
Ministerstvo kultury ČR, Magistrát hl. m. Prahy, Státní fond kultury, Nadace české architektury, Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy
generální partner:
KOMA MODULAR s. r. o.
designer partner:
Modernista
hlavní partneři:
FORBO FLOORING, mmcité1 a. s., M&T, VELUX
partneři:
SIPRAL a. s., MDA Praha s. r. o., PREFA Aluminiumprodukte s. r. o., SOMFY spol. s r.o.,
Wiesner-Hager, ARCHICAD, NOVATOP, Schüco s. r. o.
hlavní mediální partner:
EARCH.
mediální partneři:
Architect+, ArtMap, archiweb.cz, CZECHDESIGN, ERA21, informuji.cz, PROPAMÁTKY, Radio 1, Radio Wave, STAVBA, stavbaweb.cz
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Z akce bude pořízena audiovizuální dokumentace (včetně fotografií). Účastí na akci uděluje účastník organizaci KRUH z. s. souhlas s pořízením a zveřejněním audiovizuálního záznamu a fotodokumentace své osoby, a to za účelem prezentace činnosti zapsaného spolku, a k dalšímu zpracování osobních údajů pro vlastní potřebu zapsaného spolku.

DALŠÍ PŘEDNÁŠKY