ONLINE: Haugen/Zohar Arkitekter (HZA)/NO

Pevně věříme, že plánovaný cyklus přednášek proběhne v plánovaném rozsahu. Doufáme, že povinnost zakrytých úst a nosu vás nezastaví. Pro aktuální informace sledujte pravidelně náš web či FB. V případě nových mimořádných opatření, uzpůsobíme akce dle nařízení Ministerstva Zdravotnictví ČR – například vytvořením nutných odstupů či snížíme počet návštěvníků v sále.

Těšíme se na Vás a přejeme mnoho zdraví!

 

HZA

Více než budova

Kancelář HZA v roce 2007 založili Marit Justine Haugen (NO) a Dan Zohar (ISR). Studio se věnuje sociální a ekologické udržitelnosti a snaží se vytvářet cenově dostupnou architekturu. Jejich práce je společensky angažovaná a dotýká se i environmentálních otázek. Svůj základní postoj k architektuře shrnují větou: Čím více odpovědnosti vezmeme na sebe dnes, tím lépe se nám bude žít v budoucnu.“ V rámci Norských národních turistických tras vytvořili v krajinné scenérii terasy a veřejné záchodky, které se staly velmi populární destinací.

Podpořeno z Fondu pro bilaterální vztahy v rámci Fondů EHP a Norska 2014-2021.

Přednášky jsou připravované v souladu s mimořádnými a ochrannými opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR. Program může být změněn podle aktuálních nařízení vlády ČR či zahraničních vlád a jejich opatření.

05/11/2020
19:30
CAMP - IPR PRAHA Vyšehradská 51 Praha 2
Koupit vstupenky (Dobrovolné vstupné)
English friendly (bez tlumočení)

DALŠÍ PŘEDNÁŠKY